اپلیکیشن آریا دیزل

اپلیکیشن آریا دیزل: همراهی همیشگی در جاده‌ها

شرکت آریا دیزل، در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشنی جامع و کاربردی برای مشتریان محصولات خود نموده است. این اپلیکیشن که با نام "آریا دیزل" شناخته می‌شود، امکانات و خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌ نماید.

برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد اپلیکیشن آریا دیزل:

دریافت نوبت تعمیرات:

مشتریان می‌توانند از طریق اپلیکیشن آریا دیزل، برای تعمیرات خودرو خود در تعمیرگاه مرکزی و نمایندگی‌های مجاز، به صورت آنلاین نوبت دریافت نمایند.

درخواست امداد خودرو:

در صورت بروز مشکل فنی برای خودرو در جاده، مشتریان می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن آریا دیزل، درخواست امداد را به همراه ارسال عکس،صدا و فیلم ثبت نمایند.

بررسی قیمت اجرت خدمات :

مشتریان می‌توانند قبل یا بعد از مراجعه به تعمیر گاه مرکزی و یا نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت، از قیمت دقیق خدمات پس از فروش(اجرت) برای خودرو خود اطلاع پیدا کنند.

بررسی و خرید قطعات یدکی مورد نیاز:

مشتریان می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن، به لیست کاملی از قطعات یدکی اصلی و لوازم جانبی محصولات آریا دیزل دسترسی داشته باشند. همچنین، امکان بررسی قیمت، و سفارش آنلاین قطعات یدکی نیز در این سامانه فراهم شده است.بعد از ثبت درخواست خرید قطعه،کارشناسان این شرکت با شما جهت هماهنگی تماس خواهند گرفت.

دریافت لیست نمایندگی‌های فعال:

این سامانه امکان دسترسی به لیست کاملی از نمایندگی‌های مجاز آریا دیزل در سراسر کشور را به همراه آدرس، تلفن و ساعات کاری آنها فراهم نموده است.

مشاهده سوابق صورتحساب:

مشتریان می توانند تمامی فاکتور های ثبت شده برای خودرو خود از زمان تحویل یا تغییر نام در سامانه خدمات پس از فروش شرکت را مشاهده نمایند.

امکان تماس با مشاوران فنی:

مشتریان می توانند در قسمت call SOS  در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران فنی شرکت و شماره های اضطراری تماس حاصل نمایند.

مشاهده وضعیت گارانتی:

مشتریان می توانند زمان شروع و پایان گارانتی خودرو خود را در این برنامه مشاهده نمایند.

مشاهده سوابق پذیرش :

مشتریان می‌توانند سوابق کاملی از تعمیرات انجام شده و قطعات تعویض شده که در نمایندگی‌های مجاز آریا دیزل برای خودرو آنها ثبت شده است را مشاهده نمایند.

مشاهده سفارشات باز:

مشتریان می توانند تمامی سفارش های ثبت شده و باز موجود در نمایندگی های مجاز شرکت را مشاهده نمایند.

بررسی زمان سرویس‌های دوره‌ای:

این سامانه به مشتریان امکان می‌دهد تا زمان‌بندی دقیق سرویس‌های دوره‌ای خودرو خود را مشاهده و برای دریافت نوبت به تعمیرگاه مرکزی و یا نمایندگی‌های مجاز آریا دیزل مراجعه نمایند.

بررسی و دریافت نوبت برای فراخوان‌ها:

در صورت وجود فراخوان برای هر یک از محصولات شرکت آریا دیزل، مشتریان می‌توانند از طریق این سامانه از آن مطلع شده و برای رفع مشکل، به تعمیرگاه مرکزی و یا نمایندگی‌های مجاز مراجعه نمایند.

انجام نظرسنجی:

مشتریان می‌توانند از طریق این سامانه، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص خدمات دریافتی و محصولات شرکت آریا دیزل ارائه نمایند.

اپلیکیشن آریا دیزل برای چه کسانی مفید است؟

این اپلیکیشن برای تمام مشتریان محصولات شرکت آریا دیزل، اعم از مشتریان و مالکان خودروهای سنگین، کامیونت، کشنده و... مفید و کاربردی می باشد.

نحوه دانلود و نصب اپلیکیشن:

مشتریان می‌توانند اپلیکیشن آریا دیزل را به صورت رایگان از طریق کافه بازار Cafe Bazaar ، مایکت Myket و لینک موجود در سایت آریادیزل موتور دانلود و نصب کنند.

صفحه دانلود اپلیکیشن آریا دیزل

جمع‌بندی:

اپلیکیشن آریا دیزل با ارائه خدمات و امکانات متنوع، به عنوان یک همراه همیشگی در جاده‌ها در کنار شما خواهد بود.

برای استفاده از امکانات کامل اپلیکیشن، مشتریان باید شماره شاسی و موبایل ثبت شده در سامانه خدمات پس از فروش شرکت را در اپلیکیشن ثبت نمایند.

این اپلیکیشن به طور مداوم در حال به‌روزرسانی می باشد و امکانات جدیدی به آن اضافه می گردد.